Kanalizace splašková, děšťová, vovovody ....

Provádíme výkopy kanalizace, pokládku potrubí a kompletní montáže přípojek kanalizací. Realizujeme jak kompletní výstavbu nové kanalizační sítě, tak i opravy či přeložení současných kanalizačních systémů. Rovněž provádíme odvodnění problémových lokalit drenážními systémy a další práce s odvodem dešťové a odpadní vody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za dobu svého působení jsme získali v tomto směru mnoho praxe a zkušeností, proto se na nás můžete spolehnou, že námi odvedená práce bude kvalitní.

 

 

 

 

O nás

Společnost BEZAN s.r.o. byla založena 6. února 1995. Hlavní činností společnosti je stavební činnost. Specializujeme se především na zemní a výkopové práce, zpevněné plochy, rekonstrukce chodníků, kanalizace a odvodňovací systémy, inženýrské sítě, rekonstrukce RD a bytových jednotek. V roce 2018 jsme rozšířili naši společnost o recyklační dvůr, kde recklujeme stavební odpady a zeminu na výrobky opětovně použitelné na stavbách. 

Společnost BEZAN s.r.o. si za dobu působení v regionu města Frýdek-Místek vytvořila dobré jméno, a to především zodpovědným přístupem k plnění všech svých závazků. Reklamou se do velké míry stává dobře provedená práce, která je zárukou doporučení spokojených zákazníků. 

POPTEJTE NÁS

Kontrola Zadejte číslo osm